Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PAJAMŲ IR IŠLAIDŲ SĄMATA (BIUDŽETAS), PIRKIMAS / Kaip organizuoti pirkimą bendrijoje

Kaip, kokiais būdais galima orgnizuoti pirkimą bendrijoje?

Neredaguotas klausimas:
{quest_orig}
Klausimą uždavė: , 2021-02-09
Paskutinė redakcija: 2021-02-09
Reitingas:
(balsavo 0)

1. Susirinkimo sprendimu (balsuojant raštu) gali būti priimti labai konkretūs sprendimai, ką, už kiek, iš ko pirkti.

2. Susirinkimo sprendimu (balsuojant raštu) gali būti įgalioti bendrijos pirmininkas arba valdyba parinkti prekių, paslaugų ar darbų teikėjus, vadovaujantis ir naudojant tam skirtą (susirinkime patvirtintą) biudžetą, t. y. jo neviršijant.

3. Susirinkimas galėtų patvirtinti pirkimo taisykles. Pirkimo taisyklėse turėtų būti aprašyti pirkimo principai ir tvarka, bet taisyklės turėtų būti pritaikytos konkrečios bendrijos poreikiams, kurie bendrijose tikrai nėra vienodi.

4. Ypatingais atvejais, pavyzdžiui, avarijų liokalizavimui, išankstinis patvirtinimas dėl lėšų panaudojimo nėra privalomas. Tam gali būti naudojamos sukauptos lėšos arba gali būti faktinės išlaidos priskaitytos proporcingai visiems savininkams.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas