Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Kaip sutvarkyti, kad bendrijos pirmininkas mokėtų proporcingas imokas bendrijai? Ar savivaldybė padėtų?

Neredaguotas klausimas:
Bendrijos pirmininas turi buta ir neg.patalpas rusyje. mokesčius moka tik nuo buto naud. ploto. B-jos pirmininko žmona - buhalterė - kas menesinėse saskaitose neteikia sumos savo vyrui - b-jos pirmininkui moketjimui uz rusyje valdomas ir reg centre reg patalpu plota. Kaip tai sutvarkyti, kad pirmininkas mokėtų proporcingas imokas b-jai. Ar savivaldybė padetų?
Klausimą uždavė: Vytaautas, 2022-11-30
Paskutinė redakcija: 2022-11-30
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos pirmininkas pats turi bendrijos veiklą organizuoti tinkamai, vadovaudamasis teisės aktais. Jeigu bendrijos pirmininkas nesilaiko teisės aktuose nustatytų nuostatų, galima rašyti skundą savivaldybei, prašant, kad būtų atliktas patikrinimas ir būtų imtasi atitinkamų reikalingų priemonių. Savivaldybės specialistai, nustatę trūkumų, gali įpareigoti bendrijos pirmininką per nurodytą laiką ištaisyti trūkumus, gali skirti jam administracinę nuobaudą... Tai veiksminga.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas