Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Kaip sužinoti paskutinio bendrijos narių susirinkimo protokolą (nebuvai informuota apie susirinkimą, nes nesu bendrijos narė, tik buto savininkė). Informacija viešai neskelbiama.

Neredaguotas klausimas:
Kaip sužinoti paskutinio bendrijos narių susirinkimo protokolą(nebuvai informuota apie susirinkimą, (nes nesu bendrij0s narė , buto savininkė) Informacija viešai neskelbiama.
Klausimą uždavė: Valdonė, 2022-07-05
Paskutinė redakcija: 2022-07-05
Reitingas:
(balsavo 0)

Siūlome raštu kreiptis į jūsų Bendrijos pirmininką.

Pagal Bendrijų įstatymo 11 str. 13 dalį "Visuotinio susirinkimo (įgaliotinių susirinkimo) sprendimai (tarp jų priimti ir balsuojant raštu) registruojami ir skelbiami bendrijos įstatuose nustatyta tvarka.

Pagal Bendrijų įstatymo 14 str. 6 dalies 6 punktą bendrijos pirmininkas atsako už "informacijos pateikimą butų ir kitų patalpų savininkams jų prašymu".

Pagal Bendrijų įstatymo 14 str. 7 dalį "Visi butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkų raštu bendrijos pirmininkui pateikti prašymai, skundai ir kiti dokumentai registruojami ir nagrinėjami bendrijos įstatuose nustatyta tvarka. Bendrijos pirmininkas privalo per 10 darbo dienų nuo buto ar kitų patalpų (pastato) savininko kreipimosi gavimo dienos suteikti išsamią informaciją apie bendrijos organų sprendimus, bendrijos turtą, kaupiamąsias lėšas, įmokas ir kitus privalomus mokėjimus, susijusius su bendrijos veikla."

Pastaba. Dažniausiai bendrijos pirmininkai apie priimtus sprendimus informuoja visus savininkus, su UAB "Skaidri apskaitos sistema" sutartis pasirašiusių bendrijų pirmininkai turi galimybę protokolus įkelti į www.dnsb.eu savitarną, prie kurios prisijungę savininkai patys gali pasižiūrėti įkeltus dokumentus.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas