Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / PIRMININKAS / Bendrijos pirmininko kompetencija ir teisės, pareigos ir atsakomybė

Kam yra pavaldus namo savininkų bendrijos pirmininkas. Ar yra kažkokia aukštesnė instancija, kur būtų galima kreiptis prašant pagalbos dėl pirmininkės teroro kai kurių gyventojų atžvilgiu?

Neredaguotas klausimas:
Kam yra pavaldus namo savininkų bendrijos pirmininkas. Ar yra kažkokia aukštesnė instancija,kur būtų galima kreiptis prašant pagalbos dėl pirmininkės teroro kai kurių gyventojų atžvilgiu?
Klausimą uždavė: Sandra, 2021-04-08
Paskutinė redakcija: 2021-04-15
Reitingas:
(balsavo 2)

Bendrijos pirmininką renka ir iš pareigų atšaukia bendrijos narių visuotinis susirinkimas, kuris yra aukščiausias bendrijos organas. Bendrijos pirmininko veiksmus galima apskųsti valdybai, ginčus nagrinėjančiam asmeniui ar ginčų nagrinėjimo komisijai, jeigu tokia bendrijoje yra, galima apskųsti savivaldybės būsto administravimo skyriui (savivaldybės specialistai gali atlikti tyrimą, gali įpareigoti bendrijos pirmininką atlikti tam tikrus veiksmus, gali skirti nuobaudą). Dar viena instancija - teismas.

Komentarai (2) 1-2
  1. Vidmantas

    2022-06-09, 10:29:41
    Manau tai pats aktualiausias klausimas šiai dienai. Nes praktiškai nera įstatiminės bazes.
  2. Nerijus

    2022-09-15, 18:16:12
    Sveiki Ira ppirminkas bet nieko nedaro zmones skundzes pirmininkas nusiplauna rankas kam tada tas pirminikas

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas