Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BALSAVIMAS RAŠTU BENDRIJOS NARIŲ / Kas nustato bendrijos narių balsavimo raštu tvarką

Kur galėčiau susipažinti su oficialiais balsavimo raštu dėl kapitalinio stogo remonto, kaupiamojo mokesčio tarifo patvirtinimo rezultatais?

Neredaguotas klausimas:
Kur galėčiau susipažinti su oficialiais balsavimo rezultatais, kurie vyko nuo 2021-04-01- 2021-04-16 d. . 886-oji DNSB pvz protokolas , dalyviaiir t.t
Klausimą uždavė: Diana, 2021-04-23
Paskutinė redakcija: 2021-04-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Balsavimo raštu rezultatus jums turi pateikti bendrijos pirmininkas jūsų bendrijos įstatų ir Vyriausybės nustatyta balsavimo raštu tvarka. Elektroninėje sistemoje "Dnsb.eu" yra galimybė įkelti pranešimus, protokolus ir dauguma bendrijų pirmininkų tai padaro - tuomet visi savininkai, prisijungę prie "Dnsb.eu" savitarnos, gali informaciją peržiūrėti.

Jeigu informacijos negavote ir nerandate jos www.dnsb.eu, kreipkitės į savo Bendrijos pirmininką (balsavimo organizatorių). Vadovaujantis Bendrijų įstatymo 14 str. 7 dalies nuotatomis, "visi butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkų raštu bendrijos pirmininkui pateikti prašymai, skundai ir kiti dokumentai registruojami ir nagrinėjami bendrijos įstatuose nustatyta tvarka. Bendrijos pirmininkas privalo per 10 darbo dienų nuo buto ar kitų patalpų (pastato) savininko kreipimosi gavimo dienos suteikti išsamią informaciją apie bendrijos organų sprendimus, bendrijos turtą, kaupiamąsias lėšas, įmokas ir kitus privalomus mokėjimus, susijusius su bendrijos veikla".

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas