Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Kodėl nėra sąskaitos už birželį?

Neredaguotas klausimas:
kodel nera saskaitos uz birzeli?
Klausimą uždavė: Valdas, 2022-07-26
Paskutinė redakcija: 2022-07-26
Reitingas:
(balsavo 0)

Čia viešoje erdvėje konsultuojantis asmuo negali patikrinti informacijos apie jums įteiktus mokestinius pranešimus, jis nežino, nei kas jūs, nei kokiai bendrijai jūs mokate.

Jeigu jūsų bendrijai buhalterinės apskaitos paslaugas teikia UAB "Skaidri apskaitos sietma", mokestiniai pranešimai iki 15-tos mėnesio dienos, vadovaujantis savininko pageidavimu, yra pateikiami e. paštu (patikrinkite, gal per klaidą pakliuvo į šlamšto skyrių) arba į pašto dėžutes. Savo mokestinius pranešimus savininkai gali pasižiūrėti ir prisijungę prie e. savitarnos www.dnsb.eu, čia gali iš karto atlikti ir mokėjimus.

Jeigu vis tiek nerandate šios bendrovės parengto mokestinio pranešimo, kreipktės į jūsų bendrijos pirmininką arba klausimą užduokite e. paštu info@dnsb.eu (nurodydamas savo bendrijos pavadinimą ir savo adresą - patikrai atlikti).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas