Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / BUHALTERINĖS APSKAITOS TVARKYMAS / Kiti buhalterinės apskaitos ypatumai

Paprastoje komercinėje įmonėje yra vedamas sąskaitų registras, kur registruojamos gautos sąskaitos ir pan. Kokia tvarka registruojamos sąskaitos DNSB? Ar turi būti toks registras?

Neredaguotas klausimas:
Paprastoje komercinėje įmonėje yra vedamas sąskaitų registras, kur registruojamos gautos sąskaitos ir pan. Kokia tvarka registruojamos sąskaitos DNSB ? Ar turi būti toks registras?
Klausimą uždavė: Mindaugas, 2022-07-18
Paskutinė redakcija: 2022-07-19
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrija - juridinis asmuo, kuriam irgi galioja Buhalterinės apskaito įstatymas ir kiti atitinkami aktai. UAB "Skaidri apskaitos sistema" buhalterinės apskaitos paslaugas teikia naudodama pažangias technologijas, todėl savo klientų bendrijų sąskaitas registruoja elektrininėje sistemoje pagal išrašymo datą, serijos numerį ir sąskaitos numerį, o PVM sąskaitos (kai būna) registruojamos VMI sistemoje nustatyta tvarka.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas