Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / KAUPIAMOSIOS LĖŠOS / Kaupiamųjų lėšų naudojimas

Pagal patvirtintą ilgalaikį planą kaupiame lėšas stogo atnaujinimui, ar dalį tų pinigų galima panaudoti namo inžinerinių objektų tvarkymui (ne avarija)?

Neredaguotas klausimas:
Pagal patvirtintą ilgalaikį planą kaupiame lėšas stogo atnaujinimui, ar dalį tų pinigų galima panaudoti namo inžinerinių objektų tvarkymui ( ne avarija)
Klausimą uždavė: Ausra, 2023-04-27
Paskutinė redakcija: 2023-04-28
Reitingas:
(balsavo 0)

Konkrečiam tikslui kaupiamos lėšos turėtų būti tuo tikslu ir naudojamos. Bet galbūt galėtumėte panaudoti dalį sukauptų lėšų, jeigu bendrijos nariai patvirtintų, kad inžinerinių tinklų atnaujinimas yra pirmenybinis privalomasis darbas, jeigu jie pakeistų ilgalaikį planą, pavyzdžiui, pailgindami kaupimo stogui terminą, ir jeigu dauguma savininkų sutiktų dalį sukauptų lėšų panaudoti pirmenybiniam darbui, tada galbūt nebūtų prieštaravimų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas