Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Buto savininkas šiuo metu vyras, netrukus butas bus įregistruotas kaip bendroji jungtinė sutuoktinių nuosavybė, ar tuomet galėsiu dalyvauti bendrijos narių susirinkime su balsavimo teise, ar reikės dar kokių nors dokumentų?

Neredaguotas klausimas:
Buto savininkas šiuo metu vyras,nuo 2022-04 15d. butas bus įregistruotas registrų centre,kai jungtinė nuosavybė,ar galėsiu dalyvauti namo bendrijos susirinkime su balsavimo teise ,ar reikia dar kokių nors dokumentų
Klausimą uždavė: Gražina, 2022-04-11
Paskutinė redakcija: 2022-04-12
Reitingas:
(balsavo 0)

Bendrijos narių visuotiniame susirinkime balsuoti gali tik bendrijos nariai (jeigu jūsų vyras įrašytas bendrijos narių sąraše, jis ir yra bendrijos narys, jis ir balsuoja) arba jų atstovai pagal laisvos formos balsavimo perleidimo sutartis, arba notarine tvarka įgaliotieji asmenys.

Patogus būdas - kai bendrijos narys parašo savo sutuoktiniui paprastos rašytinės formos balsavimo perleidimo sutartį, pagal kurią sutuoktinis balsuoja kaip bendrijos nario atstovas. Be kitų dalykų, šioje sutartyje verta nurodyti ir tai, kad bendrijos narys balsuos pats, jeigu atvyktų ir dalyvautų susirinkime (tuomet atstovas lieka be balsavimo teisės).

Būdami nuosavybės dalininkais jūs taip pat galite susitarti ir raštu pranešti bendrijos pirmininkui, kad į bendrijos narių sąrašą nuo tam tikros datos reikia įrašyti ne vyrą, bet žmoną (ji tampa bendrijos nare).

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas