Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Prieš kiek dienų bendrijos nariai turi būti informuoti apie įvyksiantį bendrijos narių visuotinį susirinkimą, kai pranešimas pateikiamas įmetant jį pašto dėžutes. Registrų centras reikalauja - kad būtų pranešta prieš 21 kalendorinę dieną.

Neredaguotas klausimas:
Prieš kiek dienų bendrijos nariai turi būti informuoti apie įvyksiantį susirinkimą, Registrų centras reikalauja per 21 kalendorinę dieną (kai informacija apie susirinkimą pateikiama įmetant į pašto dėžutes, nes organizatorius turi žinoti apie išvykusius savininkus ar kitaip patikėjęs kitam asmeniui naudoti savo patalpas). Susirinkime dalyvauja 30 narių iš 55.
Klausimą uždavė: Loreta, 2021-10-14
Paskutinė redakcija: 2021-10-18
Reitingas:
(balsavo 0)

Pagal Bendrijų įstatymą apie rengiamą bendrijos narių visuotinį susirinkimą reikia pranešti ne vėliau kaip prieš 14 dienų (pranešimo dienos ir susirinkimo dienos neįskaičiuojame), bet jeigu jūsų darbotvarkėje numatyta klausimų, dėl kurių privaloma bendrijos narius informuoti raštu (pavyzdžiui, renkate valdymo organus), reikia dar žiūrėti ir į jūsų bendrijos įstatus.

Jeigu, pavyzdžiui, įstatuose parašyta, kad tais atvejais, kai privalomas informavimas raštu ir tai daroma įmetant pranešimą į pašto dėžutes ir yra nurodyta, kad įteikiant pranešimus per pašto dėžutes laikoma, kad adresatas buvo supažindintas su pranešimu po 7 kalendorinių dienų nuo pranešimo ar dokumentų įdėjimo į pašto dėžutę dienos, tokiu atveju prie 14 dienų reikėtų pridėti 7, tuomet ir bus 21 diena. 

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas