Konsultacijos daugiabučių namų savininkų bendrijų (DNSB) klausimais

(šiuo metu atnaujinama)

PASTABA: Mums nėra suteikta teisė oficialiai aiškinti įstatymų ir kitų teisės aktų nuostatų taikymą. Dalindamiesi sukauptomis žiniomis ir patirtimi mes pateikiame jums savo specialistų rekomendacines įžvalgas.

Konsultacijos / SUSIRINKIMAS VISUOTINIS BENDRIJOS NARIŲ / Bendrijos narių visuotinio susirinkimo organizavimas

Susirinkime dalyvavo 20 bendrijos narių. Tai patvirtina susirinkime dalyvaujančių narių sąrašas. Tačiau susirinkimo metu 4 bendrijos nariai pasišalino ir balsavimo metu buvo tik 16 narių. Kad priimti sprendimą reikia kad balsuotų daugiau kaip pusė narių. Tai kuriuo skaičiumi mums reikia vadovautis? Ar tuo skaičiumi kiek užsiregistravo susirinkime tai būtų 20 ar tuo skaičiumi kiek balsavimo metu buvo susirinkime tai būtų 16.

Neredaguotas klausimas:
Turime klausimą į kurį nesugebame rasti teisingo atsakymo. Susirinkime dalyvavo 20 bendrijos narių. Tai patvirtina susirinkime dalyvaujančių narių sąrašas. Tačiau susirinkimo metu 4 bendrijos nariai pasišalino ir balsavimo metu buvo tik 16 narių. Kad priimti sprendimą reikia kad balsuotų daugiau kaip pusė narių. Tai kuriuo skaičiumi mums reikia vadovautis? Ar tuo skaičiumi kiek užsiregistravo susirinkime tai būtų 20 ar tuo skaičiumi kiek balsavimo metu buvo susirinkime tai būtų 16.
Klausimą uždavė: Eugenijus. , 2022-04-23
Paskutinė redakcija: 2022-04-24
Reitingas:
(balsavo 0)

Dalyviams užsiregistravus dalyvių sąraše, pirmiausiai skelbiama, ar yra kvorumas, ar susirinkimas gali priimti sprendimus. Paskelbus informaciją apie kvorumą, dalyvių skaičius nesikeičia iki susirinkimo pabaigos. Jeigu viduryje susirinkimo (po vieno ar kelių balsavimų) kas nors pasišalino, tas asmuo laikytinas susilaikiusiuoju (nebalsavo nei "už", nei "prieš").

Jeigu asmuo registravosi dalyvių sąraše, bet iš karto apsigalvojo ir norėtų tuoj pat, dar nepaskelbus apie kvorumą, pasišalinti, geriau, kad jis pats išbrauktų save sąraše ir pats pasirašytų pastabą, kad tai klaida ir kad jis nedalyvaus susirinkime. Jeigu asmuo pasišalino iš karto, dar nepaskelbus apie kvorumą, bet savo parašu to fakto nepatvirtino, galbūt ir būtų galima tokį asmenį išbraukti iš dalyvių sąrašo, parašant pastabą dalyvių sąraše ir aprašant situaciją protokole, nors geriau, kad tokių situacijų nebūtų, jos gali kelti abejonių ar ginčų.

Komentarai (0) 0-0
    Komentarų dar nėra. Būkite pirmi - pakomentuokite!

Komentuoti

pateikdami komentarą sutinkate, kad el. pašto adresas bei kompiuterio IP adresas viešai nebus skelbiamas, bet admnistracijai bus žinomas